Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  SatursSaturs  MeklētMeklēt  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  Spēļu KalendārsSpēļu Kalendārs  

 

 JSBL S1 TPU #2

Go down 
+3
Tobyz
Tobyz_old
Resns kaķis
7 posters
AutorsZiņojums
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptySestdiena 25 Aprīlis 2015, 19:47

Sveicināti LSBL biedri. Ir pienācis jauna treniņu punktu uzdevumu laiks! Varat izvēlēties vienu no uzdevumiem.
Vēlos jums pateikt, ka sākot ar šo TPU ieviešas TP CAP [35 TP sezonā no TPU]

*Kas ir TP CAP? TP CAP nosaka, cik treniņu punktus vienā sezonā jūs varat iegūt no treniņu uzdevumiem.
(!)Turpmāk OBLIGĀTI pie treniņiem izmantojot TPU iegūtos punktus rakstiet arī cik esat iztērējuši no šīs sezonas TP CAP! Ja tas netiks norādīts treniņu lapā, tad pirmajā reizē jums būs brīdinājums, bet ar katru nākošo reizi 500k sods.



Rakstiskais uzdevums
Aprakstiet kādas ir jūsu sezonas cerības. Kā jūs domājat, kā šī sezona paies jūsu klubam un jūsu spēlētājam individuāli. Esiet radoši un neaprakstiet tukšu statistiku.
TP izsniegšana
<300 vārdiem - 2TP
310-400 vārdi - 3TP
410-540 vārdi - 4TP
550+ vārdi - 6TP
+1TP interesantākā darba autoram, kuru varēs saņemt, kad šis topiks tiks slēgts. (uzvarētāju izvēlēsies neitrālas personas, kuras nav pildījušas šo uzdevumu)
Vērā tiks ņemts arī noformējums un valodas stils. Lūdzu, rakstot izmantojiet pieturzīmes!

Grafiskais uzdevums
Izveidojiet komandas plakātu jaunajai sezonai! Tajā jābūt attēlotiem vismaz 2 komandas spēlētājiem, komandas logo, spēlētāju vārdiem/uzvārdiem un kādam sauklim, kuru jūsu fani varētu izkliegt komandas spēles. Arī šeit var iegūt līdz 6TP. Vērā tiks ņemta darba kvalitāte un arī salīdzinājums ar pārējiem darbiem. Gluži kā iepriekš, arī šeit labākā darba autors iegūs +1TP (uzvarētāju izvēlēsies neitrālas personas, kuras nebūs izveidojušas grafiku)

TERMIŅŠ
8.maijs ap 20:00

TP saņēmēji:
Resns kaķis - 6TP
Tobyz - 5TP
Grono - 6TP + 1TP(labākais raksts)
Intarusu - 4TP
Gazele - 4TP


Pēdējo reizi labojis Resns kaķis Trešdiena 13 Maijs 2015, 19:32; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyPirmdiena 27 Aprīlis 2015, 00:13

Palūgšu kādam novērtēt manu darbu :
JSBL S1 TPU #2 Onbzepglpt8kt8b01g1c
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz_old

Tobyz_old


Number of posts : 122
Reputācija : 5
Join date : 19.04.15
Age : 74

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyPirmdiena 27 Aprīlis 2015, 22:30

JSBL S1 TPU #2 Bfkq035tucyi71pvtrm5
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyOtrdiena 28 Aprīlis 2015, 08:03

Atjaunots!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Grono

Grono


Number of posts : 150
Reputācija : 0
Join date : 17.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyOtrdiena 28 Aprīlis 2015, 20:32

Sveicināti, dārgie lasītāji! Šoreiz izteikšos par savām prognozēm, tā kā tāds ir uzdevums. Šoreiz par savu spēlētāju un klubu.

Tātad. Kādas ir manas sezonas cerības. Es ceru, ka mans klubs pabeigs veiksmīgi regulāro sezonu un cīnīsies labi PO, ja vien tāds būs, neesmu sapratis izspēles kārtību. Kas ir līgā pirmais tas uzvar? Vai notiek PO starp 1. un 4., un 2. un 3? Nezinu, bet ceru, ka komanda būs pirmajā vietā vai vismaz otrajā. Sākums bija labs, divas uzvaras, tad zaude, atkal uzvara un tikko kā piedzīvots otrais zaudējums jaguāriem.  Vēlāk atbildes spēlē gan spējām tiem parādīt, kur vēži ziemo, bet nu smagas cīņas, tas ir jāatzīst. Vismaz es darīšu visu, kas manos spēkos, lai klubam ietu labāk. Cītīgi strādāšu treniņos un izpildīšu visu, ko treneris liks, lai izdotos veiksmīga komandas spēle. Ne velti PG ir komandas diriģētājs, kaut spēlēju SG es reizēm vadu saspēli, tagad jau daudzi nav tipiski saspēles vadītāji vai tipiski otrie numuri. Es domāju, ka komandai vēl jāpievienojas dažiem spēlētājiem, lai arī garajiem ir maiņas, jo viņi jau arī piekūst. Vajag atrast to piece of the jigsaw. Tas jau lai paliek komandas ziņā, ar kuriem spēlētājiem slēgt līgumus. Komandai ir vairāki līderi, kas velk spēli. Protams, ka mēs visi esam zaļi gurķi, tāpēc gadās kļūdas, emocijas reizēm ņem virsroku un mums neaiziet spēle, ar laiku tā vairs nebūs. Mēs gūsim pieredzi un kļūsim tikai labāki. Es ticu savai komandai, ka mums ir pa spēkam izcīnīt šosezon titulu.

Ko es sagaidu no sava spēlētāja? Mans mērķis būtu kārtīgi uztrenēt metienu, lai kļūtu bīstams pretiniekiem, šie nāktu tuvāk un varētu atdot tad kādu labu piespēli. Uzlabot caurgājienu, gribu būt bīstams uzbrukumā, bet līdz tam vēl tāls ceļš ir ejams. Vēlētos šajā sezonā būt labākais rezultatīvajās piespēlēs un pārķertajās bumbās, pēdējā spēlē man labi izdevās katrā pa 3 savākt. Tā jāturpina, un gribu būt pretinieku bieds aizsardzībā, lai divreiz padomā vai dot bumbu gar manām veiklajām rokām vai nē. Very Happy Es jau nedaudz esmu uzlabojis savu metienu un jau ir sarunātas nodarbības ar Kristapu Janičenoku, šis man pamācīs, kā labāk mest, trenēšu snaipera dotības. Nejauši satikāmies vienā pasākumā, sākām runāties un šis teica, ka ievērojis, ka esmu diezgan labi iesācis, bet pietrūkst metiena man. Tā nu es teicu, lai šis man pamāca. Sākumā jau negribēja, bet beigās vienojāmies, kādi ir nosacījumi, lai paliek pie manis. Tad es arī aktīvi skatos Magic Johnson video, mēģinu kaut ko no tiem paņemt, trenēties un arī izdarīt tādus gājienus, lai priecētu skatītājus. Kā nekā viens no izcilākajiem saspēles vadītājiem kādi bijuši. Viens draugs mani arī pieteica konkursam, kur kā balva ir satikšanās ar šo mega zvaigzni. Bija jāuzraksta kāpēc tieši jūs jāizvēlas un ko jūs iegūtu no tikšanās. Cerams, ka es uzvarēšu un iegūšu jaunas zināšanas no tikšanās. Tā ir vienreizēja iespēja, kas ir jācenšas izmantot.

Mani jau ir mēģinājušas dabūt citas komandas, vismaz tādas sarunas ievirzījušas. Pagaidām nekas pārāk nopietns. Mani gan apmierina pašreizējā situācija, komanda spēlē labi, man arī veicas labi. Esmu apmierināts ar komandas garu, ģērbtuvēs un uz laukuma saprotamies labi. Atmosfēra ap komandu ir laba, dažreiz arī sanākam kopā uz kādu pasākumu, lai komandu satuvinātu, tādi pasākumi ir vajadzīgi. Šis vairs nav jauniešu basketbols, kad var spēlēt ļoti individuāli, galvenais ir jāpaveic komandai. Jo ātrāk to visi sapratīs, jo labāk veiksies. Cerams, ka arī komanda iztiks bez savainojumiem, tas būtu nepatīkami izlaist kādu spēli, jo mēs jau tā esam šobrīd tikai 6 komandā. No 3-5 numuram ir liela slodze, jo nav maiņas, cerams, ka viņu ķermeņi izturēs līdz sezonas beigām un nebūs pārslodze. Domāju, ka šo sezonu nospēlēšu tepat un tad jau redzēs, kas notiks pēc tam.
Paldies, ka lasījāt! Tādas bija manas domas par manu spēlētāju un komandu, domāju, ka nekādi pārsteigumi jūs nesagaidīja. Katrs jau cenšas sasniegt to augstāko, visi cer uz uzvarām un individuālajiem sasniegumiem, es arī neesmu izņēmums.

Rakstu veidoja: Grono.
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyTrešdiena 29 Aprīlis 2015, 18:00

Atjaunots!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyCeturtdiena 30 Aprīlis 2015, 17:43

Paldies, ka atjaunoji manā vietā. Turpmāk es to varēšu darīt Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyPiektdiena 01 Maijs 2015, 17:30

Resns kaķis rakstīja:
Paldies, ka atjaunoji manā vietā. Turpmāk es to varēšu darīt Smile

Protams!Smile
Es tikai tā,pie viena!Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyPirmdiena 04 Maijs 2015, 13:55

Šis ir atvērts vēl 4 dienas! Pildam!
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu
Admin



Number of posts : 108
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15
Age : 39

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyPirmdiena 04 Maijs 2015, 21:35

Atpakaļ uz augšu Go down
gazele

gazele


Number of posts : 80
Reputācija : 0
Join date : 28.04.15
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga; Jelgava

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyPirmdiena 04 Maijs 2015, 23:32

Labvakar censoņi!
Šeit esmu "rookies". Es prognozēju sev spožu nākotni NBA. Pirmajā sezonā vēl biju zaļš gurķis, spēlēju pagrīdes komandās, taču man bija potenciāls - labs metiens, atspere un izturība. Pagrīdes komandās, es izcēlos kā rezultatīvākais spēlētājs un vairākkārtējs MVP ieguvējs. Bet man ar to nepietika. Sezonai ejot uz beigām man tika izteikti neatkārtojami piedāvājumi no dažām NBA komandām. Daudzi solīja naudu. Man nauda nav svarīgākā, man svarīgākais ir spēles laiks/minūtes, kuras pavadu smagi svīstot. Vislabākais piedāvājums man šķita no rietumu līgas favorītēm-Raķetes. Tās galvenais menedžeris man piedāvāja gan naudu, gan sākuma sastāvu uz otro sezonu, kura solās būt ļoti aizraujoša un skatītāji noteikti plēsīs krēslus, redzot Imanuēla Hārda sulīgos dankus un skaistu spēli aizsardzībā.
Tagad es eju uz visiem 110% procentiem, lai klubs lepotos ar mani un skatītāji kliegtu manu vārdu pirms un pēc katras spēles. Ar klubu aizvadīju pirmo treniņnometni. Kolektīvā iejutos ļoti labi, pēc katra smagā treniņa sekoja vēl smags treniņš, jo treneris zin ko vajag. Labi ka klubs man nosponserēja jaunas krosenes, jo ar vecajām principā nebija iespējams darboties. Ir dienas kad komanda kopā ar treneri izanalizējam kādu no pārbaudes spēlēm ar kaimiņpuikām, lai būtu redzama izaugsme vai tomēr regress. Treneris mani dēvē par "rokie of the year", viņš uz mani liek lielas cerības, un es apsolīju viņu nepievilt, kā arī savus komandas biedrus. Šī sezona jau iet uz galu, tādēļ man nepietiek nospēlēto spēļu lai varētu spēlēt PlayOffos. Bet man jau nagi niez, kā gribu tikt uz tā laukuma.
S2 mums jau ir nolikta latiņa- būt starp labākajām 4 komandām, kas arī nav neiespējami, jo šis gads ir tāds krīzes gads, kad daudzām komandām nepietiek naudas, lai tie varētu atļauties kādu labu spēlētāju. Pat laban mūsu klubam ar naudu nav problēmu, jo personīgi ES neko daudz neprasu. Galvenais ko es no trennera sagaidu ir atbalsts un cīņas spars, jo katra komanda mēdz zaudēt, noteikti arī šajā sezona tiksim pie kāda zāģa, bet tas noteikti neietekmēs mūsu spējas un komandas garu, tikt labāko četriniekā. Galvenais ir pareizi noskaņoties pirms katras spēles, priekš tā mums ir komandas psihoterapeits Vasja. Noteikti būs spēles, kuras būs ļoti smagas gan fiziski, gan garīgi, taču es uzskatu mēs tam esam gatavi. Ļoti nevēlētos, lai kādam sezonas gaitā rastos kādas traumas, jo no tām jau nevar izvairīties. Traumas tik tiešām var būt nežēlīgas. Ceru ne man, ne komandas biedriem tas neatgadītos, jo pēc traumām ir smaga atlabšana, līdz ar to nevarēs spēlēt. Mans sezonas uzdevums ir kāpt par karjeras kāpnēm uz augšu, pilnveidot sevi un savu komandu. Ja sākumā nebūšu MVP, tad zinu kad vēlāk noteikti būšu. Ceru uz ģimenes atbalstu, lai vēlāk varētu spēlēt "All Star Game", jo kā jau zināms, tur izvēlās spēlētājus, kuri spēlēs. Tādēļ man vajadzēs triecienzvanus. Šajā spēlē gribu arī piedalīties Danku kontestā, un pacīnīties ar citiem labiem dankeriem NBA. Noteikti pēc aizvadītās sezonas man būs daudz vairāk piedāvājumi no citām komandām, taču ja viss apmierināts tad palikšu Raķetēs
Šīs ir manas domas par gaidāmo sezonu kā no kluba puses, kā arī no manas Imanuēla Hārda puses.
Go Hard or Go Home

Rakstu veidoja: gazele
Atpakaļ uz augšu Go down
http://PSAIHO.LV
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyPirmdiena 04 Maijs 2015, 23:48

Atjaunots
Atpakaļ uz augšu Go down
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptyTrešdiena 13 Maijs 2015, 19:31

+1TP par rakstisko darbu pienākas GRONO!

(Iekopē link uz šo komentāru savā spēlētāja lapā)


AUMEISTER, Piešķir kādai no grafikai papildus punktu un ieraksti šeit komentārā. Pēc tam aizslēdz šo topiku! Smile



UZDEVUMS SLĒGTS
Atpakaļ uz augšu Go down
aumis81

aumis81


Number of posts : 31
Reputācija : 0
Join date : 15.05.15

JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 EmptySvētdena 17 Maijs 2015, 01:28

+1TP Resns kaķis par Grafisko uzdevumu!

Topiks slēgts!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





JSBL S1 TPU #2 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #2   JSBL S1 TPU #2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
JSBL S1 TPU #2
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» JSBL S1 TPU #4
» JSBL s1 #1 TPU.
» JSBL S1 TPU #3
» JSBL s1 statistika.
» JSBL s1 noteikumi!

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: TP PELNĪŠANA. :: Treniņi-
Pāriet uz: