Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  SatursSaturs  MeklētMeklēt  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  Spēļu KalendārsSpēļu Kalendārs  

 

 JSBL S1 TPU #3

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyTrešdiena 13 Maijs 2015, 19:30

Arī šoreiz jūs varēsiet izvēlēties starp grafisko un rakstisko uzdevumu.

RAKSTISKAIS
Aprakstiet kā jūsu spēlētājam ir veicies šajā sezonā. Miniet viņa plusus, mīnusus, kā iespēlējies komandā un kādas ir nākotnes vīzijas. Esiet radoši!
Atalgojums :
<300 vārdiem - 3TP
350-500 - 4TP
550-650 - 5TP
700+ - 6TP

GRAFISKAIS
Tuvojas playoff laiks, tas nozīmē, ka jūsu komandai ir nepieciešams playoff plakāts. Plakātā obligāti jāparādās komandas nosaukumam vai logo un kādam spēlētājam, kura vārds ir minēts uz plakāta.
Atalgojums :
Atkarībā no kvalitātes tiks piešķirti līdz 6TP

*Bonusā +1TP labākā raksta un labākās grafikas autoram!

**Jau iepriekš minēju par TPU Cap, kas ir 35TP sezonā, ko var iegūt no TPU. Šeit ir spēlētāji, kuri ieguvuši TP no TPU.
Resns kaķis [7/35]
Tobyz  [5/35]
Grono [7/35]
Intarusu [4/35]
Gazele [4/35]

Izpildes termiņš : 20.05.2015 23:00

SAŅĒMĒJI
Grono 6TP +1
Aumeisters 3TP
Tobyz 6TP +1
resns kaķis 6TP
gazele 3TP


Pēdējo reizi labojis Resns kaķis Sestdiena 23 Maijs 2015, 00:46; labots 3 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptySvētdena 17 Maijs 2015, 22:04

Bump!
Atpakaļ uz augšu Go down
gazele

gazele


Number of posts : 80
Reputācija : 0
Join date : 28.04.15
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga; Jelgava

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptySvētdena 17 Maijs 2015, 22:20

Nesatraucies, vēl laiks ir!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://PSAIHO.LV
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyPirmdiena 18 Maijs 2015, 16:37

Tā jau nebūs mana problēma, ja citi viņu nepildīs, vienkārši šis ir viegls veids kā dabūt papildus TP
Atpakaļ uz augšu Go down
Grono

Grono


Number of posts : 150
Reputācija : 0
Join date : 17.04.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyOtrdiena 19 Maijs 2015, 13:54

Sveicināti, dārgie lasītāji! Tad nu šoreiz nedaudz par savu spēlētāju, jo tāds jau ir šis uzdevums.

Tad nu iesākumā par sava spēlētāja plusiem. Nu ko gan es tādu varu pateikt. Kā jau visiem zināms, tad mans spēlētājs ir šobrīd vadošais pārtvertajās bumbās. Esmu attīstījis steal un hands, bet nemaz nezinu vai hands palīdz tajās bumbās, bet nu rokas manam spēlētajam ir labas. Very Happy Tā kā uzmanieties un nedodiet acīmredzamas piespēles, Michaelam nebūs problēmas pārtvert bumbu un iesākt uzbrukumu. Tad vēl, protams, ka manam spēlētājam ir labs dribls, laikam jāsaka, ka labākais līgā, vismaz tā ir attīstīts, bet nu laukumā tas īpaši neatspoguļojas, kā arī ļoti laba piespēle. Nezinu gan kāpēc tik maz assists Koffer, bet nu gan ar laiku atradīs labāk partnerus vai arī tie pratīs prasmīgāk izmantot izdevības uzbrukumā. Šeit jau laikam Rose nepanākt, nu nekas, centīsimies nākamajā sezonā to izdarīt. Ātrums un metiens arī ir salīdzinoši labs, bet vēl pietrūkst tas pirmais solis, lai aizskrietu pretiniekam garām, būs vēl jāattīsta quickness. Tā kā brīvu manu spēlētāju nevajag atstāt, ja vien šim nav noticis kaut kas un iestājies cold streak.

Tagad nedaudz par mīnusiem. Šobrīd ir tā sanācis, ka viens no sliktākajiem rādītājiem ir soda metieni, neesmu pie tiem treniņos strādājis, tāpēc iet kā pa kalniem un lejām. Tas būtu it kā jāattīsta, bet es redzu, ka citas sadaļas man ir daudz svarīgākas, vismaz šobrīd. Reizēm Koffer arī sapinas driblā, jo grib apspēlēt pretinieku un parādīt kādu skaistu gājienu, kā saskatījies no lielajiem crossover meistariem. Dažreiz pieņem sliktus lēmumus un iegāž komandu un prot arī aizmest garām brīvus metienus. Kā saka, tad viss ir galvā, laikam patīk, kad ir pretestība un jāpacīnās nevis, ka ir brīvs metiens. Pie tā būs jāpiestrādā un jārunā ar savu spēlētāju. Vēl es neesmu eksplozīvs un nevaru ielikt no augšas, jāmācās atsperties, jāpiestrādā pie lēciena un bumbas triekšanas grozā, bet nu es uzskatu, ka manā pozīcijā tas nav galvenais, lai ar to aizraujas 4. un 5. numura spēlētāji vai vēl kāds, kas grib būt eksplozīvs. Koffer arī nejūtas ērti zem groza, jo nav tās iemaņas tik attīstītas, lai apspēlētu pretspēlētāju atrodoties ar muguru pret grozu, nav arī lēciena pēc bumbām. Jāpastrādā ar šo, lai lektu pēc pazaudētām bumbām vairāk un nebaidītos savainoties. Vārdu sakot manam spēlētajam nav tās iemaņas, kas ir vajadzīgas cīņā zem groza, bet tāpat pamanās izcīnīt dažas atlēkušās bumbas.

Tas kā es esmu iespēlējies komandā drīzāk jāprasa trenerim, cik šis ir ar mani apmierināts, bet tas, ko esmu dzirdējis liek domāt, ka komanda uz mani paļaujas. Esmu izbrīnīts, ka esmu 3. rezultatīvākais spēlētājs līgā, tas liecina, ka jūtos labi, jo spēju atrast savu spēli, bet arī apzinos, ka es tikai daļēji attaisnoju savas cerības, jo ir vēl ļoti daudz pie kā pielikt klāt. Ceru un ticu, ka manas prasmes tikai augs un pretiniekiem spēšu sagādāt pamatīgas galvassāpes. Ar partneriem arī esmu apmierināts, saprotamies labi gan laukumā, gan ārpus tā. Reizēm pavadām kopā brīvo laiku, mēdzam arī viens otru izjokot ģērbtuvēs, komandā ir labs gars. Izskatās, ka tā arī būs nākamajā gadā, jo komandas sastāvā ir pagarināti līgumi. Dažreiz arī nepatīk tās izspēles, ko komanda veic, bet tas ir trenera darbs un es daru to ko šis liek un komandai veicas labi tā kā nav ko iebilst. Domāju, ka esmu viens no komandas līderiem un ceru, ka spēšu pavilkt Kareivjus izšķirošajos momentos.

Par nākotnes vīzijām runājot, ir tikai viena doma un tas ir čempiona tituls. Katrs, kurš spēlē līgā tas kāro pēc kausa un gredzena. Vismaz šajā sezonā es domāju, ka ir visas iespējas izcīnīt titulu, bet tas būs ļoti grūti, jo visas komandas ir stipras, tagad jau arī Milži cīnās kā līdzīgs pret līdzīgu ar citiem. Par nākamo sezonu vēl nezinu, jo komanda pārceļas, mainās pilsēta, arēna, viss vārdu sakot. Kā tas ietekmēs komandu? Tad jau redzēsim, es uz to nespēju atbildēt un domāju, ka neviens to šobrīd nespēj paredzēt. Ceru, ka pievienosies kāds iedvesmojošs spēlētājs, kurš spēs pacelt to komandas garu vēl augstāk un pavilkt izšķirošos momentos, jo tādus spēlētājus vienmēr vajag komandā. Galvenais, lai aktīvi strādā treniņos un spēj paveikt visu, tad jau arī izveidosies izcils spēlētājs, jo tikai ar talantu vien nekas nerodas, visam pamatā ir smags darbs, to var pajautāt jebkuras komandas līderim pašā augstākajā līmenī, vienalga kādā sporta veidā. Tā kā palieku komandā uz vēl 2 sezonām, tad doma ir tikai par komandas snieguma uzlabošanu un uzvarām, tituliem. Individuālie rādītāji man nav tik svarīgi, kā komandas uzvaras, bet nenoliegšu, ka ir patīkami paņemt arī rokā spēles protokolu, domāju, ka tā ir ikvienam. Ja vien treneris mani neizdomās aizmainīt, bet pagaidām tas ir maz ticams.

Laikam jau šoreiz jāatvadās, jo esmu sevi izsmēlis šajā tēmā. Veiksmi visiem sezonas svarīgākajās spēlēs! Smile

Rakstu veidoja: Grono
Atpakaļ uz augšu Go down
aumis81

aumis81


Number of posts : 31
Reputācija : 0
Join date : 15.05.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyOtrdiena 19 Maijs 2015, 14:43

I Like
Turpinam I Like drukāt un cīnīties par TP.
Atpakaļ uz augšu Go down
aumis81

aumis81


Number of posts : 31
Reputācija : 0
Join date : 15.05.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyOtrdiena 19 Maijs 2015, 14:57

JSBL S1 TPU #3 U380ghk1se4vbnl02p7u

My work with new logo!
Yeeap.
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyOtrdiena 19 Maijs 2015, 16:47

Mans darbiņš.

JSBL S1 TPU #3 60m630ktt4pkgz5gf21
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyOtrdiena 19 Maijs 2015, 17:22

Atjaunots!

Vēl ir laiks arī citiem izpildīt!
Atpakaļ uz augšu Go down
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyOtrdiena 19 Maijs 2015, 22:48

JSBL S1 TPU #3 Pf4c24zrxdfumzyq0pzv
Atpakaļ uz augšu Go down
gazele

gazele


Number of posts : 80
Reputācija : 0
Join date : 28.04.15
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga; Jelgava

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyTrešdiena 20 Maijs 2015, 02:08

Ar katru reizi, ko jaunu iemācos tajā photoshopa.
JSBL S1 TPU #3 2prvdea
Atpakaļ uz augšu Go down
http://PSAIHO.LV
aumis81

aumis81


Number of posts : 31
Reputācija : 0
Join date : 15.05.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptyTrešdiena 20 Maijs 2015, 17:36

atjaunoju TP saņēmējus, bet ne kopēju CAP! Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 EmptySestdiena 23 Maijs 2015, 00:44

SLĒGTS!

+1TP par rakstisko Grono
+1TP par grafiku Tobyz
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





JSBL S1 TPU #3 Empty
PostTēma: Re: JSBL S1 TPU #3   JSBL S1 TPU #3 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
JSBL S1 TPU #3
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» JSBL s1 #1 TPU.
» JSBL S1 TPU #2
» JSBL S1 TPU #4
» JSBL s1 noteikumi!
» JSBL s1 nolikums

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: TP PELNĪŠANA. :: Treniņi-
Pāriet uz: