Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  SatursSaturs  MeklētMeklēt  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  Spēļu KalendārsSpēļu Kalendārs  

 

 JSBL s1 #1 TPU.

Go down 
+7
Intarusu
Tobyz_old
Changinieks
Daniels13
Resns kaķis
Oskars
Tobyz
11 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptySestdiena 18 Aprīlis 2015, 14:33

Tātad ir klāt pirmais uzdevums,kur varēs saņemt maksimālo TP skaitu,lai uzlabotu savu spēlētāju.Būs 2 iespējamie uzdevumi,-rakstiskais un grafiskais.Rakstiskajā ir jāraksta,taču grafiskajā ir jāuztaisa vienalga kāda bilde(protams pēc parametriem un noteikumiem),uz fotošopa vai bilžu `editora`.Sākam ar s1 #1 TPU.

Rakstiskais uzdevums:
Jums ir jāiedomājas,ka Jūs esat jaunā JSBL zvaigzne un jāuzraksta stāsts,kā iesākas Jūsu diena,kad burtiski nevar iziet ārā no mājas,jo klūp virsū simtiem fanu + jāpieraksta vēl sava ikdienas gaita.Lai saprastu,cik daudz jāraksta,tad vadamies pēc šiem normatīviem,- tik cik būs vārdu tik TP(rakstam ar gramatiku pareizu,vismaz cenšamies).

>200 vārdi - 1TP ;
>300 vārdi - 2TP ;
>400 vārdi - 3TP ;
>500 vārdi - 4TP ;
+500 vārdi - 5TP ;
+500 vārdi un 2-3 bildes - 6TP .


Grafiskais uzdevums:
Jums ir jāizveido bilde(izmērs vienalga kāds),kur virsū jābūt vienalga kādam basketbolistam,taču jābūt uzrakstītam spēlētāja vārdam,uzvārdam(vēlams sava spēlētāja vārdam,uzvārdam),un,ja ir iespējams,tad savas komandas logo.Par grafisko uzdevumu var savākt arī no 1-6 TP,atšķirībā no darba kvalitātes.

Var pildīt tikai vienu no abiem uzdevumiem!

TP saņēmēji:
Oskars - 1TP ;
Daniels13 - 2TP (raksts labs,taču varēji papūlēties vēl parakstīt,lai nebūtu tikai 2TP) ;
Changinieks - 4TP ;
Resns kaķis - 6TP ;
Tobyz - 6TP  ;
Intarusu - 5TP ;
Lemard - 5TP ;
Grono - 6TP .


Vērtēs aumicc83.
Iespēja piedalīties līdz JSBL #1 sezonas sākumam,līdz katrai komandai būs 1 spēle.
Darbus iepostojam tepat apakšā,komentāros.


Pēdējo reizi labojis Admin Trešdiena 22 Aprīlis 2015, 19:45; labots 3 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Oskars

Oskars


Number of posts : 35
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptySestdiena 18 Aprīlis 2015, 19:19

Mans darbiņš:
kaut ko uzmūķēju
Atpakaļ uz augšu Go down
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptySestdiena 18 Aprīlis 2015, 23:38

Neko nevar izlasīt. Nomaini fonta krāsu!
Atpakaļ uz augšu Go down
Daniels13

Daniels13


Number of posts : 7
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptySvētdena 19 Aprīlis 2015, 19:52

Reiz es gāju mētāt bumbu ar draugiem uz vecu basketbola laukumu.Mēs kopā bijām labi spēlētāji.Man tad bija 16 gadu. Līdz viens treneris..Mani ieraudzīja ,kā es metu 3 punktienus. Viņš pienāca pie manis un teica...Rīt ir treniņš 11.00 ''Mančesteras Plēsoņām''.Es atbildēju;Labi rīt būšu.Tad es aizgāju uz to treniņu no sākuma man lika paskatīties ,kā to dara lielie vīri.Es paskatios un mani izsauca lai es parādu kā es metu trīspunktieru.Es parādiju un teica visi...:Ļoti labi!.Treneris; teica tu vari nākt trenēties ar mums ja gribi bet tu esi par mazu lai mēs tevi ņemtu uz spēlēm. Un tā es gāju uz visiem treniņiem kādus 3 gadus..Braukāju līdzi skatījos spēles.Līdz es sastrīdējos ar komandas treneri.Tad man jau bija kādi 20 gadi.Kad sāku spēlēt ārvalstīs.Mani uzaicināja spēlēt 'Chicago Bulls'.Un es tur biju ,kā rezervists līdz mani vienā spēlē pret ''Phoenix Suns''.Es iemetu kādus 15 punktus.Pēc spēles mani treneris uzslavēja.Un teica Tu būsi uzbrucējs!.Tas bija laimīgākais brīdis manā mūžā. Tā mana karjera auga līdz es biju komandas kapteinis un viss bija uz manis.Mēs vinnējam visas komandas.Mēs bijām ČEMPIONI!.Un tad man fanu bija Ļoti daudz.Visur bija mani plakāti mani krekli kuri Amerikā maksāja 300 dollārus.Tad vienā vakarā es domāju kā es nonācu līdz šim līmenim? Ā JĀ! Viss pateicoties trenerim..Ja mēs nebūtu sastrīdējušies..Es vēl noteikti spēlētu pie Plēsoņām.Bet ir labi kā ir ! Es aizbraucu paskatīties ,kā iet plēsoņām tā arī salabt ar treneri.Mēs salabām un es jau ,kā
NBA zvaigzne..Tas bija visās ziņās, avīzēs.Tā es atriezos atpakaļ čikāgā un tā es kļuvu par NBA zvaigzni ka mani fani gandriiz gāž mani zemē. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Changinieks

Changinieks


Number of posts : 10
Reputācija : 0
Join date : 16.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: TPU   JSBL s1 #1 TPU. EmptySvētdena 19 Aprīlis 2015, 23:19

http:/ /prntscr.com/6vs6g8

Izņemam to vienu atstarpi un tad būs links
Atpakaļ uz augšu Go down
Resns kaķis

Resns kaķis


Number of posts : 64
Reputācija : 0
Join date : 18.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 00:26

Veidoju sigu (jo izmēri nebija noteikti)

JSBL s1 #1 TPU. V05guq0tjld0w2siid5s
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz_old

Tobyz_old


Number of posts : 122
Reputācija : 5
Join date : 19.04.15
Age : 74

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 01:02

Mūžību nēesmu ņēmies ar PS izņemot zīmēšanu tapēc pamēģināju sigu Very Happy

JSBL s1 #1 TPU. H7c4x4ap4duomvnrq
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 08:25

Atjaunots,variet savākt savus TP! Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Intarusu
Admin



Number of posts : 108
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15
Age : 39

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 17:46

JSBL s1 #1 TPU. 9gq5g1qrdzuwkp7v7u8
Atpakaļ uz augšu Go down
Oskars

Oskars


Number of posts : 35
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 23:18

Atjaunoti. Ejat tērējat.
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz_old

Tobyz_old


Number of posts : 122
Reputācija : 5
Join date : 19.04.15
Age : 74

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 23:19

Lemard rakstīja:
JSBL s1 #1 TPU. Rqprc0wptfy4j3xjqgbc

Vot gribu redzēt šhim darbam PSD failu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Oskars

Oskars


Number of posts : 35
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 23:24

Tobyz rakstīja:
Lemard rakstīja:
JSBL s1 #1 TPU. Rqprc0wptfy4j3xjqgbc

Vot gribu redzēt šhim darbam PSD failu Very Happy
njā sākumā padomāju, ka esi salicis, bet jā palūgšu ievietot PSD failu, savādāk darbs netiks vērtēts.
JA PAD NETIEK IEVIETIOTS 24 STUNDU LAIKĀ TEV (LEMARD) IR AZLIEGTS PIEDALĪTIES NĀKAMAJOS PIECOS TPU UZDEVUMOS.
Atpakaļ uz augšu Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Oskars

Oskars


Number of posts : 35
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 23:40

nigga rakstīja:
Oskars rakstīja:
Tobyz rakstīja:
Lemard rakstīja:
JSBL s1 #1 TPU. Rqprc0wptfy4j3xjqgbc

Vot gribu redzēt šhim darbam PSD failu Very Happy
njā sākumā padomāju, ka esi salicis, bet jā palūgšu ievietot PSD failu, savādāk darbs netiks vērtēts.
JA PAD NETIEK IEVIETIOTS 24 STUNDU LAIKĀ TEV (LEMARD) IR AZLIEGTS PIEDALĪTIES NĀKAMAJOS PIECOS TPU UZDEVUMOS.
Tak ko jūs luņojaties? Paskatieties internetā, vai tāda bilde ir. Ja ir, tad tas paraksts ir prosta bilde ar tekstu, kuram arī ir jādod attiecīgs daudzums, vai mazums, TP, nevis uzreiz jāliek gigantiski sodi, kas tikai aizbaidīs viņu prom. Dry
no kļūdām mācās, uzliks sodu, sapratīs, ka nevar tā darīt un viss, sāks apdomāt, ko dara un, kur atrodas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz_old

Tobyz_old


Number of posts : 122
Reputācija : 5
Join date : 19.04.15
Age : 74

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 23:44

Oskars rakstīja:
nigga rakstīja:
Oskars rakstīja:
Tobyz rakstīja:
Lemard rakstīja:
JSBL s1 #1 TPU. Rqprc0wptfy4j3xjqgbc

Vot gribu redzēt šhim darbam PSD failu Very Happy
njā sākumā padomāju, ka esi salicis, bet jā palūgšu ievietot PSD failu, savādāk darbs netiks vērtēts.
JA PAD NETIEK IEVIETIOTS 24 STUNDU LAIKĀ TEV (LEMARD) IR AZLIEGTS PIEDALĪTIES NĀKAMAJOS PIECOS TPU UZDEVUMOS.
Tak ko jūs luņojaties? Paskatieties internetā, vai tāda bilde ir. Ja ir, tad tas paraksts ir prosta bilde ar tekstu, kuram arī ir jādod attiecīgs daudzums, vai mazums, TP, nevis uzreiz jāliek gigantiski sodi, kas tikai aizbaidīs viņu prom. Dry
no kļūdām mācās, uzliks sodu, sapratīs, ka nevar tā darīt un viss, sāks apdomāt, ko dara un, kur atrodas.

Tur ta lieta, ka bildes var atrast viskautkur ne tikai google. googli gruti izmeklet, bet par PSD viegli uzzinat.
Atpakaļ uz augšu Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Lemard

Lemard


Number of posts : 15
Reputācija : 0
Join date : 16.04.15
Age : 26
Dzīvesvieta : Bauska

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyPirmdiena 20 Aprīlis 2015, 23:54

Ievietosu riit prt screen no sava psd!
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu
Admin



Number of posts : 108
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15
Age : 39

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyOtrdiena 21 Aprīlis 2015, 09:17

nigga rakstīja:
Oskars rakstīja:
nigga rakstīja:
Oskars rakstīja:
Tobyz rakstīja:
Lemard rakstīja:
JSBL s1 #1 TPU. Rqprc0wptfy4j3xjqgbc

Vot gribu redzēt šhim darbam PSD failu Very Happy
njā sākumā padomāju, ka esi salicis, bet jā palūgšu ievietot PSD failu, savādāk darbs netiks vērtēts.
JA PAD NETIEK IEVIETIOTS 24 STUNDU LAIKĀ TEV (LEMARD) IR AZLIEGTS PIEDALĪTIES NĀKAMAJOS PIECOS TPU UZDEVUMOS.
Tak ko jūs luņojaties? Paskatieties internetā, vai tāda bilde ir. Ja ir, tad tas paraksts ir prosta bilde ar tekstu, kuram arī ir jādod attiecīgs daudzums, vai mazums, TP, nevis uzreiz jāliek gigantiski sodi, kas tikai aizbaidīs viņu prom. Dry
no kļūdām mācās, uzliks sodu, sapratīs, ka nevar tā darīt un viss, sāks apdomāt, ko dara un, kur atrodas.
5 TP uzdevumu bans ir krietni par lielu, vienīgais, kas kaut ko no tāda soda sapratīs, būsi tu. T.i. nāks apjēga, par sodiem un to sekām.
Turklāt neticu, ka intars pats savu darbu taisīja, jo savu mūžu LSHL nessmu redzējis, ka viņš vispār kādu darbu būtu taisījis. Laughing
Man uztaisīja Smile,rekur  psd fails
Atpakaļ uz augšu Go down
Lemard

Lemard


Number of posts : 15
Reputācija : 0
Join date : 16.04.15
Age : 26
Dzīvesvieta : Bauska

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyOtrdiena 21 Aprīlis 2015, 15:49

Oskars rakstīja:
nigga rakstīja:
Oskars rakstīja:
Tobyz rakstīja:
Lemard rakstīja:
JSBL s1 #1 TPU. Rqprc0wptfy4j3xjqgbc

Vot gribu redzēt šhim darbam PSD failu Very Happy
njā sākumā padomāju, ka esi salicis, bet jā palūgšu ievietot PSD failu, savādāk darbs netiks vērtēts.
JA PAD NETIEK IEVIETIOTS 24 STUNDU LAIKĀ TEV (LEMARD) IR AZLIEGTS PIEDALĪTIES NĀKAMAJOS PIECOS TPU UZDEVUMOS.
Tak ko jūs luņojaties? Paskatieties internetā, vai tāda bilde ir. Ja ir, tad tas paraksts ir prosta bilde ar tekstu, kuram arī ir jādod attiecīgs daudzums, vai mazums, TP, nevis uzreiz jāliek gigantiski sodi, kas tikai aizbaidīs viņu prom. Dry
no kļūdām mācās, uzliks sodu, sapratīs, ka nevar tā darīt un viss, sāks apdomāt, ko dara un, kur atrodas.
Ko tu vispār luni pļurksti pirms neko neesi dzirdējis no manis?
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyOtrdiena 21 Aprīlis 2015, 16:13

Lūdzu bez lamāšanās,-pirmajā nedēļā iztiksim bez sankcijām,nevēlos kādu sodīt par nepatiesu apvainošu vai lamāšanos,-esam saprotami viens pret otru.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Lemard

Lemard


Number of posts : 15
Reputācija : 0
Join date : 16.04.15
Age : 26
Dzīvesvieta : Bauska

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyOtrdiena 21 Aprīlis 2015, 20:17

JSBL s1 #1 TPU. 66thbkd0jrjv2gbxmat6
Atvainojos par lamāšanos ,tas nebija nepieciešams.
Atzīstu ,ka neko darbā nedariju tajā darbā , bet tikpat labi varētu teikt ,ka daudzi iepriekšējie darbi ir veidoti tāpat ,ja vēl ne prastāk. Ja atļausiet pārtaisīšu citu darbu un ievietošu ,lai nerastos konflikts? Jo darbus +/- taisīt māku ,bet par cik redzēju ,ka te neviens baigi neiespringst ,tad pats īpaši ar neiespringu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyOtrdiena 21 Aprīlis 2015, 20:18

Atjaunots!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Lemard

Lemard


Number of posts : 15
Reputācija : 0
Join date : 16.04.15
Age : 26
Dzīvesvieta : Bauska

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyOtrdiena 21 Aprīlis 2015, 20:50

JSBL s1 #1 TPU. 6ob0zw4cp189rkmicaoo
Cits darbs tiek iesniegts vērtēšanai!
Atpakaļ uz augšu Go down
Grono

Grono


Number of posts : 150
Reputācija : 0
Join date : 17.04.15

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyTrešdiena 22 Aprīlis 2015, 19:11

Tātad pastāstīšu par parasto dienu, savu atpūtas dienu, kad nenotiek spēle. Stāstīšu par mājas spēlēm, jo izbraukumos jau dzīve norit savādāk. Tātad mana ikdienas dzīve būs atspoguļota.

Es parasti izguļos brīvajā dienā, guļu vismaz līdz 10, reizēm 12, ja nav ieplānots komandas treniņš. Tad nu es lēnām izkāpju no gultas, izstaipos, ieslēdzu datoru un pārbaudu e-pastu un ieeju citos sev svarīgos portālos. Kamēr mans dators slēdzas iekšā es eju uzmeistarot sev brokastis. Parasti es ēdu auzu putru, nevis ātri vārāmo, bet pilnvērtīgi pagatavotu, reizēm vāru ar ūdeni, bet citreiz arī ar vājpienu. Garšai iesaku pievienot ievārīju, es pats esmu iecienījis aveņu. Toties, ja es esmu aizgulējies, tad izlīdzos ar 2 grauzdētām kviešu maizēm ar zemesriekstu sviestu un kādu augli, un jogurtu ar zemu kaloriju saturu. Sēžu pie PC un paēdu brokastis.
Tad jau arī sākas mans rīta treniņš. Eju noskriet apmēram 10km labas mūzikas pavadībā. Mūzika ir ļoti svarīga, tā ir liela daļa manas dzīves. Parasti es klausos kaut ko no popa, piemēram, Christina Aguilera, Adele, Rihanna, The Script, u.c. Pirms spēlēm gan klausos: Macklemore, Linkin Park, Eminem, Gustavo, lai nedaudz sevi uzvilktu. Protams, ka pirms skrējiena ir jāiesildās nedaudz, bet nu to es sīkāk te neaprakstīšu. Pēc treniņa ienāku mājā, atkal ieslēdzu PC, paskatos vai nav nekas jauns un eju dušā. Tad uzkožu kādus augļus: rozīnes un žāvētas aprikozes.

Tad jau pievēršos kādai grāmatai, ko esmu paņēmis bibliotēkā, jo neuzskatu, ka man būtu jāpērk grāmatas, jo nepatīk tās pārlasīt vēlreiz, tā es daru ļoti reti. Vēl es mēdzu paskatīties kādu filmu vai seriālu vai parunāt ar kādu draugu skype, paķert uz zoba kādu no pretinieku komandas. Mēs mēdzam viens otru izjokot. Very Happy Bet reizēm es arī pievēršos kādai datorspēlei, protams, ka tas ir basketbols. Pēdējā laikā mēdzu to spēlēt. Tad jau ir klāt pusdienlaiks, kādas 4h pirms vakara treniņa paēdu. Parasti makaronus, kuriem klāt vistas fileja ar dārzeņiem un glāze ūdens, reizēm arī piekožu ābolu. Citreiz griķi, rīsi.

Tad es braucu iepirkties, ja vajag, iepērkos pēc iespējas mazāk, lai uzmanītos no uzmanības, ko izrāda apkārtējie. Vēl jau es neesmu zvaigzne, bet ceru, ka reiz spēlēšu visaugstākajā līmenī. Nevaru iedomāties, kāda dzīve ir tiem. Droši vien, ka izmanto privāto šoferi, cilvēkus, kas iepērkas viņu vietā un tādā garā. Man patīk darīt visu pašam. Es tomēr uzskatu, ka esmu parasts cilvēks nevis kas augstāks, tāds pats parasts strādnieks, tikai mana maize ir basketbols. Mani tas priecē, ka varu darīt, to kas man patīk.
Atbraucot mājās es izkrāmēju produktus un paskatos, cik ilgs laiks ir atlicis līdz treniņam. Tā kā man līdz arēnai nav tālu, kādu 20 minūšu brauciens, tad es vēl varu uzkavēties mājās. Bieži vien es mēdzu iziet ārā pastaigāties, ieelpot svaigu gaisu un padomāt, ko es varētu uzlabot savā spēlē vai vienkārši apdomāt savas problēmas. Reizēm iegriežos uzspēlēt kādu šaha partiju ar kaimiņu. Kaimiņos dzīvo tāds večuks ap 80 gadiem, bet nu ļoti izglītots un prasmīgs šaha spēlētājs. Bieži vien man stāsta par atklātnēm, rokādēm un dažādām jaunības dienu spēlēm. Mēs arī mēdzam apspriest jaunākos notikumus sportā un arī manas spēles. Būšu godīgs, ka man ne īpaši patīk uzklausīt kritiku, bet es saprotu, ka reizēm tā var tikai palīdzēt man.

  Tad jau ir pienācis laiks taisīties uz spēli. Paņemu un apēdu kviešu maizes šķēli ar zemesriekstu sviestu un ievārījumu. Kādas 30 min. pirms treniņa, tad sēžos mašīnā un braucu uz arēnu. Es bieži ierodos pēdējā brīdī, tomēr nav hokeja treniņš, kur baigais ekipējums. Nokavējies es esmu tikai 1x, kad bija liela satiksme. Tad jau sagaidām treneri un dodamies trenēties, šoreiz neizvēlēsies, ko darīt, visu nosaka treneris. Treniņa laikā dzeru daudz ūdens, kuram klāt visādas piedevas: High5, gatorade, SIS. Ne vienmēr man patīk izpildīt, ko treneris liek, bet apzinos, ka vajag.

  Pēc treniņa ieskrienu dušā un tur pat ģērbtuvēs apēdu banānu un izdzeru šokolādes pienu. Tad jau esmu pārģērbies un dodos mājup. Tur ieejot atkal ieslēdzu pc, kas jau man ir ieradums. Very Happy Tad paņemu žurnālu un izrisinu vienu krustvārdu mīklu un tad jau dodos gatavot vakariņas. Atkal jau makaroni + vista un ūdens. Vakarā parasti makaronus, bet pa dienu pamainu. Tad jau atkal piesēžos pie PC un vai nu čats ar komandas biedriem vai citiem cilvēkiem, vai arī kāda filma.

  Tāda nu ir mana diena. Nekas īpašs jau nav, citreiz jau kaut kas pamainās, bet nu parasti tas notiek šādi. Pa nedēļas nogalēm sestdienās mācos augstskolā sporta menedžmentu, doma ir strādāt par treneri pēc karjeras beigām. Izbraukumos, protams, ka viss notiek savādāk, jo mainās dzīves vieta. Tā, es domāju, ka pietiks. 
Atpakaļ uz augšu Go down
Intarusu
Admin



Number of posts : 108
Reputācija : 0
Join date : 15.04.15
Age : 39

JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. EmptyTrešdiena 22 Aprīlis 2015, 21:01

Šos visi tik nodzēsti, vai var izmanto, pa jaunu?
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





JSBL s1 #1 TPU. Empty
PostTēma: Re: JSBL s1 #1 TPU.   JSBL s1 #1 TPU. Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
JSBL s1 #1 TPU.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» JSBL S1 TPU #2
» JSBL S1 TPU #4
» JSBL S1 TPU #3
» JSBL s1 nolikums
» JSBL s1 statistika.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: TP PELNĪŠANA. :: Treniņi-
Pāriet uz: