Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  SatursSaturs  MeklētMeklēt  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  Spēļu KalendārsSpēļu Kalendārs  

 

 Interesantas pakas

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Grono

Grono


Number of posts : 150
Reputācija : 0
Join date : 17.04.15

Interesantas pakas Empty
PostTēma: Interesantas pakas   Interesantas pakas EmptySvētdena 10 Maijs 2015, 10:41

Varētu kādas pakas kā EA sports NHL un FIFA ultimate teams. Piemēram, par 10k nopērk paku, kur ir iekšā 5 kartiņas. Tur metiens +10, steal +10, quickness +5,2tp, izārstēšanās, jo esmu domājis, ka varētu būt arī savainojumi, kad ir jāizlaiž kāda spēle, vēl varētu būt iekšā nauda. Es tikai nezinu kā to savainojumu varētu realizēt, cik spēles jāizlaiž un tā. Tāpat es nezinu, kā varētu realizēt to paku sistēmu, ja tiešām te kādam būtu vēlme. Tad ir doma, ka varētu arī slēpto paku ar vienu item vai vairākām. Piemēram, par 5k paka ar 3 kartiņām un iekšā ir iespēja arī dabūt kartiņu -10, -5 skill, - 500k no konta, - kāds tp un būtu jāizvēlas, kur noņemt. Tā būtu tā kā riska paka, lai tik visi nepirktu un nedabūtu tos + tikai. Vai nu kartiņas ir uz vairākām spēlēm vai tikai vienu, bet te atkal būtu meh rostera veidotājam, jo jāpamaina tikai uz vienu spēli spēlētāja īpašības.
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz_old

Tobyz_old


Number of posts : 122
Reputācija : 5
Join date : 19.04.15
Age : 74

Interesantas pakas Empty
PostTēma: Re: Interesantas pakas   Interesantas pakas EmptySvētdena 10 Maijs 2015, 13:40

Nevajag
Atpakaļ uz augšu Go down
 
Interesantas pakas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Sliņķu iespējas saņemt TP! :: Ierosinājumi!-
Pāriet uz: