Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  SatursSaturs  MeklētMeklēt  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  Spēļu KalendārsSpēļu Kalendārs  

 

 Trīs musketieri!

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

Trīs musketieri! Empty
PostTēma: Trīs musketieri!   Trīs musketieri! EmptyTrešdiena 22 Aprīlis 2015, 13:13

Šis ir lielais pieteikums uz lielā admina vietu.Ir divas brīvas vietas,-iemesls: izlemt svarīgu jautājumu pat neapjautājot manas domas.

Pieteikuma anketa::


Pieteikties var arī Matīss un Oskars,kuri tika atlaisti,-var tikt dota otrā iespēja.

Alga:nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
CorTE
Admin
CorTE


Number of posts : 35
Reputācija : 0
Join date : 17.04.15
Age : 22
Dzīvesvieta : Mančestera UK

Trīs musketieri! Empty
PostTēma: Re: Trīs musketieri!   Trīs musketieri! EmptyTrešdiena 22 Aprīlis 2015, 13:53

Pieteikums:
Lietotājvārds: CorTE
Kāpēc man būtu jāpieņem tieši Tevi: Tāpēc, ka man ir bijusi ļoti lirla pieredze adminēt gan latviešu, gan ārzemju komūnos. Pieredze ir vairāk par 3 gadiem.
Vai Tu nepieņemsi svarīgus lēmumus bez manas piekrišanas: Protams, kāda runa!
Cik laika ieguldīsi forumā: Tik cik vajadzēs.
Vai Tu te būsi tikai dēļ statusa?: Protams nē, status nav svarīgs, ir galvenais jāpalīdz.
Atpakaļ uz augšu Go down
Lemard

Lemard


Number of posts : 15
Reputācija : 0
Join date : 16.04.15
Age : 26
Dzīvesvieta : Bauska

Trīs musketieri! Empty
PostTēma: Re: Trīs musketieri!   Trīs musketieri! EmptyTrešdiena 22 Aprīlis 2015, 17:27

Rakstu tāpēc ka ir iespēja un tāpēc ka ir tiešām liela pieredze bijusi lielu komūnu moderēšanā utt.
Pieteikums.
Lietotājvārds: Lemard
Kāpēc man būtu jāpieņem tieši Tevi: Jāpieņem mani būtu ,jo māku būt lojāls pret visiem , māku moderēt un visu izdarīt laikus.
Vai Tu nepieņemsi svarīgus lēmumus bez manas piekrišanas: Protams.
Cik laika ieguldīsi forumā: Tik cik būs nepieciešams. Jo laiks nav problēma.
Vai Tu te būsi tikai dēļ statusa?: Nē, jo basketbols ir mana sirdslieta un pirmoreizi redzu šāda veida projektu un vēlos šeit iesaistīt ar visu sevi.
Atpakaļ uz augšu Go down
zulkiits

zulkiits


Number of posts : 29
Reputācija : 3
Join date : 26.04.15

Trīs musketieri! Empty
PostTēma: Re: Trīs musketieri!   Trīs musketieri! EmptySestdiena 02 Maijs 2015, 20:51

Pieteikums:
Lietotājvārds: zulkiits
Kāpēc man būtu jāpieņem tieši Tevi:Mani būtu jāpieņem, jo spēju lietas redzēt citādāk nekā citi(domāju "outside of the box" manierē), varu papildināt un uzlabot šo forumu, tikai saki kas nepieciešams, vienmēr var kko izštukot.
Vai Tu nepieņemsi svarīgus lēmumus bez manas piekrišanas: Bez piekrišanas nekas netiks darīts.
Cik laika ieguldīsi forumā: Cik nepieciešams?
Vai Tu te būsi tikai dēļ statusa?: Nop
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Trīs musketieri! Empty
PostTēma: Re: Trīs musketieri!   Trīs musketieri! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Trīs musketieri!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: LSBL Administrācija :: Darba vakances-
Pāriet uz: