Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  SatursSaturs  MeklētMeklēt  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  Spēļu KalendārsSpēļu Kalendārs  

 

 "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu!

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
gazele

gazele


Number of posts : 80
Reputācija : 0
Join date : 28.04.15
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga; Jelgava

"Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu! Empty
PostTēma: "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu!   "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu! EmptySvētdena 10 Maijs 2015, 14:38

Dārgie "Sporta Avīzes" lasītāji!
 Piedāvāju Jums rakstu un interviju ar vienu no NBA komandas spēlētājiem Imanuēlu Hārdu.
 Šeit Jums būs iespēja izlasīt rakstu par to kā viņš iekļuva NBA. Par pašu komandu Milži (vēlāk Raķetes)
 Par negaidītu brīnumu no pagrīdes komandas Čuhņa, kas spēlē zemākajā no iespējamajām līgām Latvijā, tur sevi pierādīja katra mēneša MPV ieguvējs Imanuēls Hārds. Šajā līgā viņš spēlēja kā SF (small forward). Metiens bija ļoti labs, precīzs. Caurgājieniem arī nebija ne vainas. Zem groza bija līgas nepārspējamais atlēkušajās bumbās, daudzi viņu sauca Monster Defence. Sezonas laikā bija vairākas epizodes, kur Imanuēls parādīja savu atlēti-skumu jeb atsperi un bumbu trieca grozā no augšas. Sezonu komanda noslēdza 1. vietā. Tieši uz šo spēli par 1. un 2. vietu bija ieradušies daži NBA komandas menedžeri. Pēc spēles katrs vēlējās ar Imanuēlu aprunāties un noslēgt pagaidu līgumus uz sezonu. Imanuēls ilgi nedomāja un vēlējās pievienoties NBA komandai Milži. Tā jau nākamajā nedēļā kravāja somas un devās uz ASV aizvadīt pirmo treniņnometni kopā ar savu jauno komandu. Pēc treniņnometnes treneris Imanuēlu bija ierakstījis komandas pieteikumā pret spēli ar Jaguāriem. Šajā spēlē Imanuēls laukumā gāja arī sākuma sastāvā. Šajā mačā Milži uzvarēja Jaguārus 46:33. Imanuēls spēlēja 24 minūtes, tajā laikā atzīmējās ar 1 precīzu metienu un 5 izcīnītām bumbām zem groza. Kopsumma treneris pēc spēles esot bijis apmierināts ar šo sniegumu. Tālāk sekoja vēl smagi treniņi, līdz pienāca otrā spēle pret Kareivjiem. Šo spēli Milži zaudēja ar rezultātu 33:42. Imanuēls šajā spēle bija precīzs 2 reizes un atlēkušajās savāca 5 bumbas, kā arī pārķēra vienu piespēli. Kā atzīst pats spēlētājs pēc šīs spēles:"Mēs nespēlējām uz visiem 100%, bet gan uz 70%". Sezonā Milži ieņem 4. vietu, līdz 3. vietai pietrūkst 12 punktu. Vēl Milžiem būs spēle pret Vēršiem, kas notiksies izbraukumā. Šī spēle solās būt gana interesanta. Milžu līderis Džeims Bārda un Vēršu līderis Thomas Rose. Kurš, kuru?

Piedāvāju Interviju ar Imanuēlu Hārdu

Apsveicu ar iekļūšanu NBA! Kādas sajūtas pēc aizvadītām divām spēlēm šajā līgā?

Paldies, paldies! Sen jau bija laiks (spej Imanuēls). Viennozīmīgi pozitīvas, jo nevar salīdzināt iepriekšējās sezonas tajā nabagu līgā, ar šo sezonu NBA.

Redzu ka treneris Tevi laiž sākuma sastāvā! Kā Tu pats to vērtē?

Jā, es esmu radīts sākuma sastāvam. Pirms es ierados šeit, mums bija vienošanās ar treneri, ko pagaidām viņš arī pilda. Un uzskatu, ka esmu pietiekoši labs, lai spēlētu sākuma sastāvā.

Latvijā spēlējot komandā Čuhņa, Tu spēlēji Small Forward pozīcijā, bet šeit Tu spēlē Power Forward pozīcijā! Vai Tevi tas apmierina?

Esmu universāls spēlētājs. Es varu spēlēt gan kā small forward, gan kā power forward, tas man netraucē. Bet protams šo sezonu vairāk spēlēju kā power forward un mani tas apmierina.

Kā Tu esi iejuties komandā?

Komanda patiešām ir laba un jauka. Visi mēs apzināmies ka esam komandas biedri un respektējam viens otru. Treneris kopā ar mums dažkārt iet kopā ar mums uz kādu bāru, pasēdēt, iedzert un atpūsties no smagajiem treniņiem. Pirms spēlēm mēs visi noskaņojamies un uz laukuma izejam visi kopā. Mūsu komandas sauklis ir "Viens par visiem, visi par vienu".

Tu minēji smagie treniņi! Kā tie izpaužas?

Katru dienu ir divi treniņi dienā. Viens no rīta, otrs vakarā. Otrdienās un piektdienās, mēs apmeklējam svaru zāli. Daudz sanāk skriet, jo mēs liekam lielu uzsvaru uz izturību. Rīta treniņos mēs kārtīgi iesildāmies un intensīvi trenējamies aptuveni 1,5 stundu. Vakara treniņi ilgst 2 stundas, kur mēs izejam cauri visām sadarbībām un spēlējam 5 pret 5.

Ko Tu novēlētu saviem un komandas līdzjutējiem?

Nāciet uz spēlēm, ņemiet līdzi bērnus, omas, opjus un atbalstiet mūs. Bez līdzjutējiem ir grūti. Līdzjutēji tiešām ir Zelts.

Paldies par veltīto laiku, un novēlu Tev un komandai veiksmi gan šajā sezonā, gan nākamajās!

Lūdzu! Veiksme mums tiešām noderēs. Paldies.


Rakstu veidoja: gazele


Pēdējo reizi labojis gazele Pirmdiena 11 Maijs 2015, 23:08; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://PSAIHO.LV
Grono

Grono


Number of posts : 150
Reputācija : 0
Join date : 17.04.15

"Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu! Empty
PostTēma: Re: "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu!   "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu! EmptySvētdena 10 Maijs 2015, 19:25

Labs raksts. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Tobyz
Admin
Tobyz


Number of posts : 180
Reputācija : 2
Join date : 15.04.15

"Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu! Empty
PostTēma: Re: "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu!   "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu! EmptyOtrdiena 12 Maijs 2015, 20:07

5TP godam nopelnīti!
P.S.Biežāk kkādus apskatus uzraksti labāk;)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://lsbl.pops.tv
Sponsored content





"Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu! Empty
PostTēma: Re: "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu!   "Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
"Sporta Avīze" raksts un intervija ar Imanuēlu Hārdu!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Intervija ar Aumicc83 un Tobyz
» Intervija ar Zulkiiti un Intarusu
» Pēcspēles intervija ar Michael Koffer

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: TP PELNĪŠANA. :: JSBL Media-
Pāriet uz: